Gry, w które musisz zagrać już dziś

HomeRozrywka

Gry, w które musisz zagrać już dziś

Masz trochę wolnego czasu i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli jesteś zapalonym graczem, to z chęcią skorzystasz z poniższych propozycji, które pozwolą

Galeria sław: The Legend of Zelda
Dwie gry Indie, w które warto zagrać
5 gier biurowych, które zbliżą Twoich pracowników

Masz trochę wolnego czasu i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli jesteś zapalonym graczem, to z chęcią skorzystasz z poniższych propozycji, które pozwolą Ci na odrobinę relaksu po męczącym dniu.

 

Ape Out

Niewiele trzeba tu mówić. Jesteś małpą uwięzioną w celi przez swoich porywaczy. Co jeszcze musisz zrobić oprócz niszczenia wszystkiego na swojej drodze?

Ape Out jest bardzo podobny do Hotline Miami; obie gry mają odgórny punkt widzenia i sprawiają, że hiper przemoc jest zabawna. Goryl nie może władać bronią, ale może władać egzekutorami, którzy jej używają.

Gra naprawdę wyróżnia się swoją ścieżką dźwiękową. Każdy poziom jest częścią „strony” płyty winylowej, Twojemu ruchowi i atakom towarzyszą uderzenia talerzy i bumy bębnów. W rzeczywistości muzyka jest zaprogramowana tak, by reagować na ruchy i ataki gracza, rozbijając się tylko podczas akcji i przechodząc w miarowe stukanie podczas przemierzania różnych środowisk.

Zalecane słuchawki dla tego klejnotu.

Stardew Valley

Stardew Valley nie powinno istnieć.

Jest to produkt szalonego pomysłu jednego człowieka i tortur, przez które przeszedł, aby go zrealizować. Eric Barone, samozatrudniony twórca gier spędził cztery lata na tworzeniu Stardew Valley, bez nikogo innego przypisanego do projektu. Czas ten opłacił się w znacznym stopniu. Wyobraź sobie Animal Crossing z elementami RPG. Poziomujesz się, gdy łowisz ryby, wydobywasz, uprawiasz rolę lub angażujesz się w walkę. Możesz rozwijać relacje z mieszkańcami miasteczka, a nawet założyć rodzinę, gdy poznasz ich wystarczająco dobrze (brawa dla Barone’a za uwzględnienie w grze związków osób tej samej płci).

Możesz założyć farmę, uprawiać rośliny, wykorzystać swoje zyski, aby zrobić stodołę, kupić krowę i wiadro, wydoić krowę, a następnie zamienić mleko krowy w ser, który może być używany do sprzedaży lub zrobić własne potrawy!

Stardew Valley to amalgamacja ulubionych symulatorów życia (The Sims, Harvest Moon, Minecraft, Animal Crossing) i wysyła gracza w dół głębokiej, głębokiej króliczej nory w poszukiwaniu nowych przedmiotów do wykonania, przepisów do gotowania, ludzi do spotkania i broni do wyposażenia. Zainwestuj w to, jeśli szukasz czegoś, co pochłonie twój wolny czas.

P.S. Niedawne dodanie trybu multiplayer sprawia, że jest to pozycja obowiązkowa!