5 gier biurowych, które zbliżą Twoich pracowników

HomeRozrywka

5 gier biurowych, które zbliżą Twoich pracowników

Znalezienie zajęć integracyjnych dla osób o różnych zainteresowaniach i pasjach może być wyzwaniem, dlatego przygotowaliśmy listę 5 gier, w które możn

Gry, w które musisz zagrać już dziś
Dwie gry Indie, w które warto zagrać
Galeria sław: The Legend of Zelda

Znalezienie zajęć integracyjnych dla osób o różnych zainteresowaniach i pasjach może być wyzwaniem, dlatego przygotowaliśmy listę 5 gier, w które można grać w pracy. Niezależnie od tego, czy jest to mecz piłki nożnej, czy konkurs gotowania, możesz być pewien, że te gry wstrząsną dynamiką i rozpoczną rozmowy.

 

1. Przyjazny mecz sportowy

Podziel biuro na drużyny i zorganizuj mecz towarzyski w piłkę nożną, koszykówkę, softball lub siatkówkę. Można to zrobić w lokalnym parku lub na trawiastym terenie na terenie firmy.

 

2. Konkurs gotowania

Pozwól, aby poszczególne osoby zapisały się jako kucharze lub sędziowie. Kucharze będą wprowadzeni do rundy turnieju, ale muszą używać tylko przedmiotów znalezionych w pokoju biurowym, aby przygotować przekąski dla sędziów.

 

3. Koło Hula Hoop

Niech wszyscy ustawią się w kręgu, trzymając się za ręce i załóż hula-hoop na ramię jednej z osób. Celem ćwiczenia jest obrócenie hula-hoop wokół wszystkich członków koła, którzy opuszczają ręce.

 

4. Dzień Międzynarodowy

Daj ludziom okazję do świętowania różnych środowisk, z których pochodzą. W Dniu Międzynarodowym ludzie mogą przynieść swoje ulubione danie i podzielić się nim z resztą biura.

 

5. Flash Mob Niespodzianka

Niech kierownicy zorganizują działy w duże grupy taneczne. Dział może głosować na piosenkę, a następnie choreografię grupowego tańca, aby zaskoczyć inny dział. Te flash moby lub tańce niespodzianki mogą występować przez cały rok.